תמונת רקע וובינרים

הרצאות לקהל הרחב

ההרצאות לקהל הרחב הן חינמיות.
כל תרומה שלכם לעמותה תסייע להעלות את המודעות לתופעת השנאה ברשת.
לתרומות לחצו כאן

על מה נדבר?
אנטישמיות ותיאוריות קונספירציה בראי הקורונה
בתאריך
18/05/2021
בשעה
18:00
Maren
מארן המלמן

כמומחית במחלקה ליחסים בינלאומיים של jugendschutz.net , מארן משתפת פעולה באופן הדוק עם ארגונים החברים ב INACH (הרשת הבינלאומית נגד שנאה אונליין) בפרויקטים למאבק בשיח שנאה וקיצוניות פוליטית ברשת

Sina
סינה לאובנשטיין

סינה עומדת בראש ה- No Hate Movement, יוזמה של המועצה האירופאית, בגרמניה. כמומחית בינלאומית, סינה מייעצת לארגונים במגזר הפרטי והציבורי בפיתוח אסטרטגיות התמודדות עם קיצוניות ושיח שנאה ברשת.

על מה נדבר?
הכחשת זיכרון והשואה
בתאריך
05/04/2021
בשעה
18:00
רות כהן דר
רות כהן-דאר

ראש המחלקה למאבק באנטישמיות, משרד החוץ


 

"יותר גרוע משכחה, הוא זיכרון כזה, שלא לומדים ממנו שום שיעור. לזכור זה לא רק לא לשכוח, אלא גם לזכור כדי שנוכל ללמד אותו לדור הבא ולמלא את המחויבות המוסרית שלנו לאלו שנספו ולאלה ששרד. "

על מה נדבר?
תומך בדיבור אזרחי
בתאריך
25/03/2021
בשעה
18:00

הצטרפו אלינו כשאנחנו חוקרים דברי שטנה מנקודות מבט שונות ברחבי העולם.

Tamás Berecz
תמאס ברץ

ראש המחקר, INACH.

תמאס ברץ הוא ראש המחקר והניתוח ב- INACH. הוא פועל למאבק בשנאת סייבר מאז 2016 באמצעות מחקר, העלאת מודעות, מעקב ושיטות חינוך.

Andres Tassara
אנדרס טסארה

נשיא FEJJLA, אמריקה הלטינית.

אנדרס הוא המייסד והנשיא הנוכחי של ארגון הסטודנטים היהודים הלטיניים-אמריקאים. אנדרס הקדיש פרויקטים שונים במטרה לשתף את הסטודנטים הלטיניים באמריקה בכלים להילחם באנטישמיות בקמפוסים.

על מה נדבר?
הסברה ישראלית ברשתות חברתיות
בתאריך
24/09/2020
בשעה
19:00
עידו דניאל
עידו דניאל

הוא מומחה למדיה ורשתות חברתיות ומכהן כראש הזירה הדיגיטלית במשרד לנושאים אסטרטגיים והסברה, במסגרתה הקים את רשת המשפיענים הפרו-ישראלית DigiTell. בעבר שימש כראש תכנית הסטודנטים למאבק באנטישמיות ISCA, וכחבר בצוותי העבודה המשותפים למדינת ישראל ולאיחוד האירופי למאבק באנטישמיות וגזענות. בשנים האחרונות היה אחראי להשקת מספר קמפיינים דיגיטליים מובילים.
לחשבון הטוויטר של עידו:
https://twitter.com/idodaniel

יוסף חדאד
יוסף חדאד

הוא ערבי ישראלי תושב נצרת. התנדב לשירות צבאי בגולני כלוחם ומפקד ולחם במלחמת לבנון השנייה בה נפצע קשה מאוד. לאחר השיקום, יצג את ישראל במסעות הסברה בקהילות ובקולג'ים ברחבי העולם. לפני כשנתיים, הקים את עמותת "ביחד ערבים זה לזה".
לחשבון הטוויטר של יוסף: https://twitter.com/yosephhaddad

על מה נדבר?
הגדרת העבודה לאנטישמיות (IHRA) וניטור תכנים אנטישמיים ברשתות חברתיות
בתאריך
02/08/2020
בשעה
19:00
עו
עו"ד יפעה סגל

עו"ד יפעה סגל היא מנכ"ל הפורום המשפטי הבינלאומי ILF, ומומחית בתחום המשפט הבינלאומי. בין השנים 2013-2014, שימשה עו״ד סגל כמנכ״ל משותף בסוכנות הידיעות תצפית (TPS), סוכנות הידיעות הישראלית היחידה המפיצה מידע חדשותי בזמן אמת לגופי תקשורת ברחבי העולם.